Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 2 középfokú és egy felsőfokú...

2 középfokú és egy felsőfokú nyelvvizsgával mit kezdhetnék? Így is "csak egy bölcsész " vagyok.

Figyelt kérdés
nem tudom hogyan tovább, milyen egyetemre járjak..jól írok és beszélek 3 nyelvet..szerintetek?
2010. nov. 19. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

esetleg tolmács-fordító?

vagy mégis mi érdekel még?

2010. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem szeretnék egy irodában ücsörögni..a változatosság vonz
2010. nov. 19. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Ezek alapján még bölcsész sem vagy...
2010. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

menjél ki külföldre recepciósnak....


kimégy mittudomén ha nem akarsz messzire menni ausztriába, németül gondolom beszélsz, angolul is , franciául vagy nem tudom mi a 3. tök jó.


vagy kimégy londonba és ugyanúgy jó az angol mellé a 2 nyelv.


Ha nincs ilyen végzettséged mellé akkor meg szerezz be egyet. nem is kell egyetem sztem van 2 éves képzés is , és az jó. egy kis gyakorlat utánna itthon valami szállodában aztán mehetsz is . én ezt csinálnám.

2010. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
vagy idegenvezető. ahhoz is csak egy két éves képzés kell és nyelvek.
2010. nov. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
külkeres állásokat keress. ott a nyelvtudás a legfontosabb.
2010. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a nyelvtudásod valós, és nemcsak papírod van róla, akkor ezzel a képzettséggel elég sok helyen el tudsz helyezkedni a versenyszférában, nem is igazán értem a kérdést.


tegnap 13:35


Pedig nyelvtudással a legjobb, amit elérhetsz, az, hogy egy irodában ülsz és a külföldi kollégákkal tárgyalsz, vagy leveleket írsz és fordítasz. A legrosszabb pedig egy call centeres munka (ami egész jól fizet, csak irtó monoton). Tetőt javítani nem a nyelvvizsgásokat, hanem a tetőfedőket fogják felküldeni.

2010. nov. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!