Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvből, C típusú,...

Angol nyelvből, C típusú, középfokú, államilag elismert nyelvvizsgát szeretnék tenni. Melyik a legkönnyebb?

Figyelt kérdés
Az a hely érdekelne, ahol ezt a nyelvvizsgát a lehető legkönnyebben és leggyorsabban letehetném. Mivel hallottam, hogy vannak nehezebbek, és könnyebek, de nem ismerem őket. Előre is köszönöm!!
2009. jan. 11. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a TELC a legcélravezetőbb.
2009. jan. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

TELC


a segítő honlap:

www.angolnyelvtanitas.hu


itt össze van hasonlítva összes nyvizsga angolból

2009. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem relatív, melyik a legkönnyebb, én pl utálok kapkodni, ezért nem lenne jó nekem a TELC. A BME-vel teljesen meg vagyok elégedve, 2. vizsgámat készülöm letenni ott.
2009. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Leírná az első hozzászóló hogy miért is a TELC a legcélravezetőbb?? :)

És az utsó hozzászólótól pedig azt kérdezném, hogy a TELC-nél kapkodni kell, sok a feladat vagy miért? A BME-ről azt hallottam, hogy éppen az a legnehezebb és legkomolyabb nyelvvizsga, nekem pedig épp a legkönnyebb kéne :D

2009. jan. 19. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igazából azért gondolom a telcet a legkönnyebbnek,mert ez a leginkább olyan vizsga ami tényleg nem arra figyel,hogy mekkora is a szókincsed meg milyen jól tudod a nyelvtant az se baj ha hibázol ki tud magad fejezni ez a lényeges náluk,hogy mindenről folyékonyan el tudd mondani a véleményed. számomra ez könnyebb volt, mint leveleket fordítgatni meg teszteket kitölteni.
2009. jan. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!