Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC nyelvvizsgaeredmény....

TELC nyelvvizsgaeredmény. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Megnéztem az eredményemet, és a pontszám alapján sikerült, dehát mi a biztos...:S Az eredménynél a nagy C betű direkt van megvastagítva; azért, mert sikerült?
2010. nov. 13. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen azt jelenti :)

GRATULÁLOK!

Miből voltál? Milyen fokon?

2010. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :-) Olaszból voltam középfokon.

A választ is köszönöm, csak azt nem értem, hogy miért csak azt a két lehetőséget írja a honlap, hogy C típusú, ill. hogy sikertelen. Részvizsga nem lehet? Tudom, hogy azt nem honosítják, de akkor is...

2010. nov. 13. 22:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval ha nem sikerült volna, akkor a sikertelen vizsga lenne megvastagítva, ugye? :S
2010. nov. 13. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. Nyugodj meg, biztos,hogy sikerült.

Csak azt nem értem,miért kell a honlapon ennyire megbonyolítani a dolgokat.A vizsga is épp elég idegességgel szolgál.

2010. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2010. nov. 21. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!