Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Alapfokú nyelvvizsgán mennyire...

Alapfokú nyelvvizsgán mennyire kínozzák meg az embert?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 18:09
 1/6 anonim válasza:
Én német szóbeli nyelvvizsgán voltam, és engem nem kínoztak meg:) Ha valamit nem értettem, akkor elkezdték a vizsgáztatók körülírni a dolgot (más szavakkal elmondani). Csak az volt a baj, h nagyon izgultam, pedig nem kellett volna, hiszem sikerült:D
2010. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
lemaradt, h 15/F:)
2010. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó, megnyugodtam :)
2010. nov. 5. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kínozzák, nagyon kedvesek.
2010. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hááát, nemrég értem haza a nyelvvizsgáról...

Ez inkább középszint volt mint alap, 5 éve érettségiztem elnöki dícsérettel belőle, de most megizzasztott ez az "alapfokúnak" nevezett vizsga, nagyon nehéz volt, mindenki kiakadt, ez felháborító szerintem, ez nem alapszint volt...

egyébként BME volt,csak, h ide ne menjetek.

2010. nov. 6. 16:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Ha netán nem sikerül/t a BME-s vizsgád, menj inkább Origóra. Alapfok teljesen jó, nem nehéz! (A közepet már semmiképpen nem ajánlanám az Origóból!!!) De az alap könnyen teljesíthető, legalábbis szerintem "gyerekjáték" volt, persze készültem is rá, meg a vizsgabiztosok is nagyon kedvesek voltak. :)

Persze csak ha nem kötelezően a BME-t kell megcsinálnod, mindenképpen próbálj meg valami mást!

Sok sikert!

2010. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!