Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Átnézné vki az angol leckémet?...

Átnézné vki az angol leckémet? Nagy szükségem van rá! A többi lent.

Figyelt kérdés
Tehát angolbó legy híresség életéről kellett írni egy kis fogalmazást és és Hayley Williams-et választottam( Paramore), de még sose csináltam angolul ilyesmit, és nem vagyok biztos benne, hogy annyira jól sikerült. Szóval átolvasnátok nekem( jó lenne mondjuk, ha pirossal kijavítgatnátok, ha vmi hibát találtok benne)? Ha írtok privátba, akkor elküldöm! Nagyon köszönöm, előre is!
2010. nov. 5. 11:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és nem sok, nem kell megijedni! :)
2010. nov. 5. 11:44
 2/4 A kérdező kommentje:
17 mondat! Megszámoltam! :) De vannak benne nagyon rövidke mondatok is!
2010. nov. 5. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:
david008@citromail.hu ha felveszel msnre és el tudod ott küldeni akkor átnézem neked:D
2010. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Átküldtem neked az e-mail címedre! ott is át tudod nézni! Köszönöm! Jah és mások is írhatnak, mert minél többen átfutják annál jobb!
2010. nov. 5. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!