Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tanult már Japánul?

Valaki tanult már Japánul?

Figyelt kérdés

Kb két hónapja Duolingon elkezdtem tanulni a nyelvet és nagyon megtetszett. Tanárhoz menni nincs időm se pénzem de otthonról szívesen tanulnék esetleg egy könyvből is.


Ha tudtok jó nyelvkönyveket, munkafüzeteket légyszi írjátok meg



tegnapelőtt 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Könyvek közül a Genki!! Nagyon cuki kis sztori, furiganázott, van hozzá munkafüzet is, összeszedett nyelvtanokkal. Ehhez kiegészítésképpen ajánlom, hogy az adott nyelvtanokhoz nézz magyarázó videókat, sokat segít.


Emellett van pár app/oldal ami kezdősként tök jól használható:


Kanji study (sokszínű szótár) ajánlom, hogy tölts le egy rajzolós japán billentyűzetet telefonra, fényévekkel meggyorsítja a szótárazást!

Jisho (ez is szótár, bár a kanji studyt jobban szeretem)

Pibo (mesekönyves app)

えほんひろば (mesekönyves oldal)

Bunpro (nyelvtanos magyarázó oldal)

[link] (ragozós oldal)

[link] (mesekönyves oldal)

[link] (kanjigyökös oldal, az elején már érdemes egy picit belekóstolgatni, így jobban megtanulod a felépítéseket és könnyebb lesz megjegyezni a kanjikat)

tegnapelőtt 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hali,

egy blogbejegyzésben összeszedtem egy csomó hasznos könyvet, oldalt, appot, Youtube-csatornát, ami segíthet a japántanulásban, úgyhogy ezt itt hagyom.

[link]

tegnap 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!