Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németet milyen könyvből jó...

Németet milyen könyvből jó tanítani?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 17:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Németet előkészítő szinten tanuló csoportoknak a Delfin egy elég jó könyv. Hátránya, hogy az utolsó leckéknél, hogy elég sok és komoly anyagot tárgyal kevés feladattal. Damit, um zu, zu+Infinitiv egy oldalba sűrítése... szerintem nem célszerű.


Jó könyvnek bizonyul még a Tangram, ami leginkább a Delfinhez hasonlítható és erős szókincs és nyelvtan tudást ad, valamint teli van szituációkkal és nyelvi panelekkel.


Illetve ajánlom, hogy kisebb óraszámú csoporthoz nézz utána olyan könyveknek, amelyek dr. Pantóné dr. Naszályi Dóra nevéhez fűződnek.

2009. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Start! szerintem nem jó... Nekünk nem vált be, középiskola első osztályában, és nagyon rossz a grafika, unalmas...
2009. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Brain Storming ***** válasza:

Itt vannak klassz dolgok!

[link]

2009. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Deutschmobil. azthiszem 3 része van,még csak a 2.nál tartunk,de sztem jo:)
2010. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!