Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megbízható angol tanfolyam...

Megbízható angol tanfolyam Budapesten?

Figyelt kérdés

Májusban emelt angol érettségim lesz mivel az egyetem miatt rá szorulok arra hogy meg legyen az emelt angol, viszont közel sem vagyok olyan szinten. A tanárom szerint a jelen tudásom szerint a közepet 3-4-re tudnám megcsinalni. Azt javasolta, hogy iratkozzak be egy nyelvi tanfolyamra viszont én nem nagyon tudom hova kéne menni (mondjuk hiába kérdeztem ő sem adott választ). A szorgalmam nincsen próbálma viszont egyedül nem hiszem, hogy menne. Valaki tudna segíteni, hogy hova lenne érdemes ilyen célokkal menni?

Akinek van ilyen témában tapasztalta nagyon szívesen meghallgatom!🙂


Köszönöm a segítséget!



szept. 7. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ebben az esetben magántanárt javasolnék, aki kimondottan a TE hiányosságaidra tudja helyezni a hangsúlyt és azt gyakoroltatni, ami neked kell.
szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én magántanárt ajánlok, az sokkal hatékonyabb. tudok ajánlani privátban egy szuper tanárt, aki már sok diákot készített fel sikeresen.
szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!