Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van kedve valakinek segíteni...

Van kedve valakinek segíteni Angolból?

Figyelt kérdés
Középfokú írásbelire készülök, és szükségem lenne egy "javítótanárra" aki ellenőrzi a leveleket, szövegértést, nyelvtani tesztjeimet.
2010. nov. 1. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen feladatokkal gyakorolnál?
2010. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bármi ami középfokún előfordul. Még nem döntöttem el melyikre megyek. Origo, BME, Pannon között vacilálok. Legkésőbb decemberbe, januárba megyek vizsgára.
2010. nov. 1. 15:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én segítek szívesen:) Bár nekem is csak középfokú Telcem van, de szívesen átnézek veled pár dolgot. Talán még tippeket is tudok adni.

2010. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsi lettem volan, honnan szerzel feladatokat, és mennyit csinálnál meg belőle stb. Én angol szakon végeztem, és segítettem már hasonlóban, de ettől függetlenül így láttatlanul még nem biztos, hogy én volnék a Te emebred.
2010. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ingyen ezt neked senki nem fogja rendszeresen és megbízhatóan csinálni, szánj rá néhányezer forintot egy tanárra a levéljavításhoz. Aki maga is csak középfokon van, lehet, hogy félrevisz. Szövegértést és nyelvtant pedig olyan helyről vagy könyvből vegyél, ahol megoldókulcs van. Tudom ajánlani a korábbi emelt szintű érettségiket, B2 szint megoldókulccsal és rengeteg van belőlük.
2010. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értelek már 14:18 válaszoló:) Van néhány tök jó könyvem, amiből gyakorolok; most épp egy BME-s könyből dolgozom, van benne megoldó kulcs is. Szövegértést csinálom most épp, és így tanulom a szavakat. Van a könyvbe nyelvtani teszt+fordítás még.
2010. nov. 1. 17:36
 7/8 A kérdező kommentje:
OKÉ; 15:26. Dobsz egy e-mailt?
2010. nov. 1. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Írtam e-mailt:)
2010. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!