Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van értelme egy B2-es angol...

Van értelme egy B2-es angol nyelvvizsgát letenni?

Figyelt kérdés
Sok munkahelyre elvárás egy középszintű angol nyelvtudás, akár bármilyen diploma nélkül is. Egyelőre A2-es szinten vagyok.
júl. 26. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A valódi nyelvtudás fontosabb, mint a papír, de természetes hasznos lehet egy angol nyelvvizsga is. Viszont B2 alatt szerintem csak időpocsékolás vizsgára menni (hacsak nem nagyon specifikusan A2-es vizsgát kérnek egy adott munkára), mert B2-től szokták bármibe is nézni a nyelvvizsgákat úgy általánosságban.
júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
B2-t szeretnék letenni. A többinek én se látom értelmét.
júl. 26. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Van. Nagyon sok munkahelyen már a nyelvvizsgát is megkövetelik.
júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van érettségid, és nincs emelted, én inkább azt a javaslom, hogy menj csinálj egy angol emelt érettségit (60% felett államilag elismert b2 nyelvvizsgát ér)
júl. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!