Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nagyon jó német nyelvkönyv...

Nagyon jó német nyelvkönyv önálló tanulásra?

Figyelt kérdés
Régebben, anno még általános iskolában tanultam németet, és úgy gondoltam hogy fel kéne hoznom valahogy. Elkezdtem duolingozni, az hagyján hogy baromi unalmas, de a nyelvtant se magyarázza el nagyon. Pl. a szórend, nem nagyon értem hogy most melyik melléknév vagy határozó hova megy a mondatban. Szóval szükségem lenne egy jó könyvre, amely alaposan és átfogóan összefoglalja a nyelvtant.

jún. 28. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nyelvkönyvekből csak a maradi emberek tanulnak az igazi tehetségek mesterséges intelligenciával és AR eszközökkel milliószor hatékonyabban megtanulják a nyelvet.
jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jól van kedves 1-es, akkor tanulj azokkal én meg maradok maradi xddd
jún. 28. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Német nyelvtan 222 pontban.
jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!