Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tanulhatnék oroszt Kaposvá...

Hol tanulhatnék oroszt Kaposváron?

Figyelt kérdés
A neten elég sok nyelviskola után nézelődtem, de ahova írtam, azt a választ kaptam hogy mivel nem igazán keresett, nem indulnak tanfolyamok. Aki netán ismer magántanárt, szívesen venném a tanácsát! Ezer hála!
2010. okt. 30. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha írsz nekem privátot, megírom egy tanárnő elérhetőségét, kaposfői és csak otthon tanít.
2010. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Írj privit, kaposvári (toponári) magántanárt tudok. Orosz anyanyelvű, tanári végzettségű, Moszkvában tanított orosz nyelvet és irodalmat orosz gyerekeknek. Nagyon korrekt áron dolgozik és nagyon diákbarát. Pár év alatt felkészített felsőfokú vizsgára.
2010. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!