Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik spanyol tanfolyamot és...

Melyik spanyol tanfolyamot és nyelvvizsgát válasszam?

Figyelt kérdés

Kb. középhaladó szinten vagyok, 4 hónap alatt szeretnék eljutni a nyelvvizsga szintre, a pluszpontok miatt is (végzős vagyok). Nem tudom hova járjak tanfolyamra, illetve melyik nyelvvizsga a legkönnyebben teljesíthető.(ECL,TELC,BME,DELE,EURO?)

Kérlek segítsetek!


2010. okt. 26. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy, akkor járj a Cervantesbe. Igaz hogy drágább mint az átlag, de anyanyelvi a tanár, az árában pedig bent van ingyenes könyvtárhasználat, meg egy internetes tanfolyam amiben nagyon sok plusz anyag van és amúgy 20 ezer forint lenne, ha külön fizetnél be rá.


ha nem pesti vagy, akkor nem tudom innen, hogy milyen tanfolyamok elérhetőek számodra. a vizsgákat sem ismerem sajnos.

2010. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!