Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokú nyelvvizsgához...

Angol középfokú nyelvvizsgához elvégezzem az upper-intermediate tanfolyamot is?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elvégzed, biztosabb leszel magadban. De ez nagyon függ attól, hogy melyik nyelvvizsga, és melyik tanfolyam (suli).
2010. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Telc és Métisz nyelvstúdió
2010. okt. 24. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú az a helyzet, hogy egyiket sem ismerem annyira, hogy megbízható véleményt tudjak mondani. De ha amúgy is elvégeznéd ez upper-intermediate-t is (vagyis nincs megállás felsőfokig :D), akkor mindegy, hogy előtte vagy utána. Ha van rá keret, akkor mindenképpen megéri, hiszen jobban is fogsz utána tudni angolul és igazán az számít, szerintem.
2010. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van, aki levizsgázik már az intermediate után, de szerintem sokkal jobb biztosra menni, nem izgulni, az upper után biztos, hogy fog sikerülni. Persze célzottan vizsgafeladatokat is gyakorolj.
2010. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, a Metisznél dolgozik egy hölgy, aki egyben TELC vizsgabiztos is (Pulai Ildikó, Nők Lapja Caffee-n lehet írni neki)

Szerintem ez egy megbízható iskola lehet, biztos megfelelően felkészítenek, de a vizsgához persze nem csak felkészítés hanem tanulás is kell a te oldaladról. Ha közel maximálisan felkészülsz az órákra és meg tudod tanulni a kért anyagot, sikerülhet.

a suli biztos inkább a tanfolyamot ajánlja, mert az plusz pénz nekik, ők ebből élnek, de ez persze neked is hasznodra válik.

én azt mondom, kérd ki a tanárod véleményét, otthon csinálj meg egy TELC vizsgát és az eredményéből látni fogod mi a helyzet :)

Én a nyáron jártam intenzív tanfolyamra, nekem azzal az volt a bajom, rengeteg házit kaptunk, rengeteg tanulnivalót és mindkettőre sokszor nem volt időm/energiám. volt, aki nagyon tanult a csoportban, volt aki kevésbé, nekik nem is sikerül, csak az egyik rész vagy még az sem. Szóval, rajtad múlik! Ha tanulsz, elég a középfokú tanfolyam, ha nem jut időd mindenre, talán biztosabb lenne még egy kis tanulás :)

2010. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!