Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék tanulni japánul....

Kushina-Chan kérdése:

Szeretnék tanulni japánul. Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Nagy rajongója és csodálója vagyok a Japán kultúrának.Egyszer szeretnék nis kijutni de sajnos nem hinném hogy menne, mivel ösz visz 4 szót ha tudok...tanfolyamra nem igen futja...:( vettem könyvet is ilyen gyorstalpalot..de..egyedül mégnehezebb. Magántanárt meg álmodni se merek...olyan ismerösöm sincs aki esetleg japán lenne és tudna segiteni..tud esetleg valaki olyan személyt aki miskolcon tudna nekem segiteni?...persze pénzt nem igen tudok adni mégis egy baráti segitséget elfogadnék...kérlek =^-^=
2010. okt. 21. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani a japanpelcek.hu - t :)

Nagyon sok minden fenn van, az alapoktól :)

2010. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyesbítek, japanpelcek.freeblog.hu
2010. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

A minna no nihongo 1-25-öt ajánlom kezdésnek. Szívesen segítek a leckékben pl msn-en, rámfér a gyakorlás:)

2010. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jaj nagyon szépen köszönöm :D:D:D:D:D

msnen vagy skypon tényleg jobb lenne:D

2010. okt. 21. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!