Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem vagyunk elkésve németből?

Nem vagyunk elkésve németből?

Figyelt kérdés
6. osztály elején tanuljuk a mólt időt.Valahogy nem bízom a tanárunkban, ezért meg szeretném kérdezni hogy nem vagyunk e elkésve a tananyaggal?A Das Deutschmobil nevű tankönyvből és munkafüzetből tanulunk, most fejeztük be az első kötetet(zöld színű).Heti három németóránk van
2010. okt. 19. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A mi sulinkban 5. év végén már tudták jócskán a múlt időt, (mi is) de nekünk 5 óránk van.
2010. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha el vagytok késve, akkor se tudsz mit csinálni. mellesleg, inkább legyetek lemaradva, de tudjátok rendesen az anyagot, mint siessetek, miközben senki nem tud semmit.
2010. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
mi pont ma kezdtßk el az +j könyvet, mi is a m+lt idüt tanulkuk, heti 3-szor van ´ränk, das deutschmobil k0nyvbül tanulunk, 6-dikos vagyok. Hol laksz; egyöbkönt elvagyunk kösve ti is, mi is. ezt a k0nyvet 5-dik vögön bekellett volna mär fejezni, sok osztäly nälunk mär 5-ben elkezdtök.
2010. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
elüzü vagyok, remölem el lehet olvasni, de csak <gy tudok <rni
2010. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, én saját erőmből is rengeteget tanultam.. És pár hónap után már kézzel fogható volt az eredménye..



De vannak nálunk a suliban, akik nyavalyognak, hogy alacsony a színvonal, rossz a tanár; de ha vmit tanulni kell, bele se néznek.... Tipikus hozzáállás, hogy a tanár az ostoba; és nem a lusta, trehány, igénytelen diák..


Ez gyakori probléma.. Gondolom benned van szorgalom, ha legalább érdekel a német és írtál ide is..



Sok sikert!

2010. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!