Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a Katedra...

Mi a véleményetek a Katedra nyelviskoláról?

Figyelt kérdés
Mindent, amit átéltetek és még amit nem :D Angolt fogok tanulni, Székesfehérváron
2010. okt. 19. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én győrben tanultam németet most nyáron. kéthetes intenzív nyelvvizsga-felkészítőn voltam és marha jó tanár tanított. jó feladatok voltak a hangulat is jó volt ugyhogy ez nekem pozitiv élmény volt
2010. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pesten tanultam spanyolt 2009-ben, nagyon jo volt a tanar, es a sulival is elegedett voltam. Normalis meretu teremben voltunk, nem hitegettek, hogy indul-e a tanfolyam. Mindent osszevetve megerte a tanfolyam, azt kaptam a penzemert, amit elvartam.
2010. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Spanyolt tanultam 2007-2008-ban. Nagyon jó tanár volt, imádta a spanyolt és imádott tanítani. Akkora szenvedéllyel beszélt az országról és annak kultúrájáról, amitől mindenki még nagyobb kedvvel tanult óráról órára. A közösség is jó volt, a tanárnőt beleértve összejártunk sulin kívül is.

A termek kicsit szűkösek voltak néha, de ezt leszámítva sokkal többet kaptam a pénzemért, mint amit az elején elvártam. 10/10.

2010. okt. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22:15-ös vagyok, kedves utolsó, ti melyik könyvből tanultatok?
2010. okt. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Ufff, nagyon rég volt, de ha jól tévedek, ez volt az:

Spanyol nyelvkönyv I-II.

Szerző: Nagy Erika - Seres Krisztina - Adela Milán Vela. Kiadta: Nemzeti Tankönyvkiadó


Bár az órákon csak azért követtük, mert kötelező volt a tanterv szerint.

2010. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi, akkor ha minden igaz, az a könyv a Colores elődje volt. :) És megőrizted a tudásodat, használod a nyelvet?
2010. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, mert időközben muszájból olaszra váltottam: kiköltöztem majd' 3 éve, de nemsoká megyek haza.

Nemrég viszont olvastam 1 spanyol weboldalt, azon mindent értettem, csak a beszéddel lenne gond.

2010. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!