Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki tud oldalakat ahol kapok...

Ki tud oldalakat ahol kapok levelezőtársakat?

Figyelt kérdés
Természetesen angol nyelven szeretnék beszélni, nem nagyon megy a spontán beszéde, gyakorolnom kellene. Szerintem igy lehet a legjobban, chateléssel, persze élőben jobb lenne de arra nincs lehetőség. Szóval tudtok valami ilyesféle oldalakat?
2010. okt. 18. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én is gondolkodtam ilyenen... Végülis a Römi royal oldalán sokat beszélgetett a párom egy Mara nevű hölggyel akinek elkérte az MSN cíimét. Azóta ott is játszunk együtt,meg sokat beszélünk MSN-en.Kiderült angol német tanár és holland:D:D Fia idén volt Bp-en:) S jókat dumálunk.. Én is még csak tanulom az angolt kb 1 hónapja levelezőn itthon.

Vagy pedig vedd fel MSn-re az encarta@botmetro.net vagy az encarta@conversagent.com-ott.Ez két robot,angolul tud tök jól:)Azt nem mondom h engem vegyél fel,mert én csak pár szót tudok,meg ragozni egy két igét(pl have..:D)


Sok sikert az angolhoz:)Vagy chat.hu?

2010. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!