Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Alapfokú német nyelvvizsga...

Alapfokú német nyelvvizsga miböl áll?

Figyelt kérdés

sziasztok . azt szeretném megkérdezni , hogy miböl áll egy alapfokú német nyelvvizsga?

mert én 5 éve lovagolok és apa mondta hogyha leteszem az alapfoku nyelvvizsgát akkor kapok egy lovat : D

nagyon jó lenne : / de németböl 3as tanuló vagyok .. most 9.es vagyok !

minden héten 1x jár hozzám német tanár .. ö segitene ebben ..

lécci akkor irjátok le hogy egy alapfokú német nyelvvizsga miböl áll ?!


2010. okt. 17. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Origo: 1 hosszabb szöveg,hozzá vannak magyar kérdések feladva,arra válaszolni. majd egy szállodabejelentő lap vagy hasonló,majd egy kis levél megírása. megadott magyar szempontok alapján. szótár használható,1 órás.

SZóbeli: bemutatkozás,képhúzás 2-ből 1-et választol, szituáció a tanárral. Majd magnóhallgatás.

A tanárod semmit nem mondd? érdekesssssssssssssssss

2010. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

de mondott csak kiváncsi voltam az itteniek véleményére ..

köszönöm a segitségedet : )

nehéz lessz és sokat kell rá tanulnom : S az biztos : S de nekem beteljesül akkor egy nagy álmom :)

2010. okt. 18. 06:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!