Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt szintű német mennyire...

Emelt szintű német mennyire húzós?

Figyelt kérdés
Most készülök a januári nyelvvizsgára.Gondoltam év végén megpróbálkozhatnék egy emelt szintű némettel,viszont,ha nem érem el a min. 75%-ot akkor felesleges lenne.
2010. okt. 15. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engemet is érdekel. És miért pont 75 % a min.??
2010. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy meglegyenek a pontjaim aminek minimum 45-nek kell lennie.
2010. okt. 15. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
szia, először is , tudsz németül vígy sem? ha nem nagyon, akkor meg se próbáld, ha elég jól, akkor rajta. Jól kell tudnod fogalmazni, a helyesírást, levélírást, lehet hivatalos is, aztán jó beszélőke kell a szóbeli részre,na és ha úgy adódna fel kell magad találnod bizonyos feladatoknál, szóval legyen szókincsed. ha van kérdésed, kérdezz nyugodtan, én nyelvvizsgáztam felsőfokon, igaz nem németül.
2010. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én az emelt szintű német éretségit könnyebbnek találtam, mit a középszintű telces nyelvvizsgátXD 2szer mentem telcre 1-2 pont híján nem lett meg, az emelt érettségim viszont 75% lett
2010. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan mint egy középfokú nyelvvizsga csak más feladattípusokkal, tehát szerintem ha mennek neked a feladatsorok akk érdemes megpróbálni. és ne a nyelvvizsgához mérd mert a kettő nem u.az.

Ajánlom: Abitraining oberstufe és még az ntk.hu -n sok könyvet találsz

2010. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!