Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Honnét tudnék letölteni...

Honnét tudnék letölteni ingyen angol nyelvű filmet (rövidet) telefonra?

Figyelt kérdés
Ha lehet magyar vagy angol felirattal.
2008. dec. 31. 15:11
 1/6 yuda ***** válasza:
100%

Leírom a legkézenfekvőbb lehetőséget,aztán döntsd el,tetszik e és innen folytatjuk: tudok adni számtalan linket ,de teljes filmekről,amelyek persze átlag másfél órásak-ezeket letöltöd és átkonvertálod a saját készülékednek megfelelően.Igaz,ez kb. 100 Mb lesz a végeredmény.Ezeket két kattintással szétdarabolhatod és ,ha akarod elég egyszerre 20 percet feltenned,ha kicsi a memóriád.


Ez azért jó,mert így te választhatsz és nagyobb választékból-másik,hogy ezt megtanulva nem szorulsz rá senkire ezentúl.Ha már beírtam,beadok egy link csokrot (ja,ne ijedj meg tőle,mert egyszerűbb,mint sokan gondolják)

ez pl.egy thiller,de nem írtad milyet szeretsz:

Survelliance 2008

"Felügyelet 2008"


697 Mb Feliratos Amerikai thriller.


Dvd-Ripp. Dívx.


A felirat ráégetve a filmre!olvasható!!


Info:

......belevett egy kis texasi láncfűrészest is, és hogy ez jó e, viszont még egy darabig nem hiszem, hogy megtudjuk, hiszen amennyire tudom a film elég nehezen talál forgalmazóra...


Én szerény véleményem szerint megnézhetö!!


*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****


Pass:bibem



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2008. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ó köszi rendes vagy, de inkább valami vígjátékra gondoltam. Vagy valami normális mesére. Még úgy 400 Mb szabad hely van a telefonomon. De a feliratot el lehet rajt olvasni? És egy filmet felakartam tenni a talafonomra, de nem sikerült. Nem tudodmiért?
2008. dec. 31. 20:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Elkezdtem az első részt letölteni. Nem tud valaki angol-magyar szótárat Sony E. telefonra? feltettem egyet, de beírom a szót és nem írja ki.
2008. dec. 31. 20:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, de a kicsomagoláshoz valami jelszót kér.
2008. dec. 31. 21:06
 5/6 yuda ***** válasza:

A helyzet,hogy lehet érdemes átgondolnod,hogy megalkudnál e egyszerűbbel,két dolog miatt: első,hogy az ilyen fajta filmek,hogy rá legyen égetve a felirat,ebből van a legkevesebb-persze van,de mivel nagyon kevés ember rendelkezik ezzel a programmal,ami ezt csinálja,ráadásul ők meg inkább felnőtt filmekre égetik.-ezért nehéz a dolog.Olyan filmeket tudnék többet,hogy mellette van felirat,tehát nem ráégetve-ezt lekezeli a számítógép,vagy asztali DVD-tanulj inkább ezeken-nem?---másik,hogy egy mobilképernyőn nem biztos,hogy jól olvashatóak azok a "bolha" betűk,hiszen a film is apróka-gondold át és mérlegeld,biztos ezt szeretnéd?


Következő: még mindig nem írtál semmit a telód felbontásáról-mert ahhoz kell konvertálni,és hogy mit játsz le-enyém pl.egyaránt lekezeli a 3gp-t és az mp4-et 176x144-es méretben.

Konvertáláshoz az Ultra Mobile 3GP Video Convertert használom,-film daraboláshoz pedig az Ultra Video Splittert-ezzel két kattintás és 20 perces darabokra vágom.


Ha jól értettem,mégis letöltötted a fenti filmet-nyilván átszaladtál rajta,de ott van a jelszó a legalsó sorban:pass:.....


Ha már megint beírtam,most felirat nélkülit linkelek,amelyek le vannak már konvertálva,hátha tetszik azért-hisz 400 mega az elég:


harry potter és a főnix rendje

*****


*****


Kimba a fehér oroszlán 2

3GP FORMÁTUM!!!


*****


Gyűrűk ura


A gyűrű szövetsége


Frodó (Elijah Wood), az ifjú hobbit egy gyűrűt kap Bilbótól, amiről kiderül, hogy az Egy Gyűrű, mellyel a Sötétség Ura rabszolgasorba taszíthatja Középfölde népeit. Gandalf (Ian McKellen) Völgyzugolyba küldi Frodót, ahol a tündék legbölcsebb vezetője, Elrond dönt a gyűrű sorsáról. Nincs más lehetőség, a gyűrűt el kell pusztítani Mordorban, a Végzet-katlanban. A szabadnépek tanácsán megújul a Szövetség, és Gandalf vezetésével Frodó és társai, a dúnadán Aragorn (Viggo Mortensen), a tünde Legolas (Orlando Bloom), Gimli, a törp (John Rhys-Davies), és Boromir, az emberek képviseletében, nekivágnak a reménytelen küldetésnek. A jövő attól függ, hogyan alakul a szövetség sorsa.


3gp formátum 10 perces darabokra darabolva


*****

*****


A két torony


Hamarosan eldől Középfölde sorsa: a gonosz ereje egyre nő, mert szövetséget kötött a két torony: Barad-dúr, Szauron, a sötét úr vára és Orthanc, amely Szarumán, az áruló mágus erődje. Frodó, a Gyűrűhordozó és hű barátja, Samu Mordor földje felé tart, hogy a tűzbe hajítsa terhét: ám egy újabb veszéllyel kell szembenézniük - felbukkan Gollam, aki magának követeli a kincset. Eközben a szövetség még élő tagjai a Kósza vezetésével újabb harcokba keverednek. Rohan lovasai mellett küzdenek és különös szövetségesekre lelnek: az Entekre. Árnyék vetül a világra. A Sötét Úr hadseregei Gondor felé vonulnak. Kezdetét veszi a Gyűrűháború.


3gp formátum 10 perces darabokra darabolva


*****

*****


Sajnos tehát nem írtál felbontást,ezért csak tippelem,hogy futni fognak,de azért komoly esélyed van rá.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. jan. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kösz, hogy ennyit írsz. A telefonom felbontása 176x220. Fajtája: SE K550i

De tényleg nem lenne túl könnyű elolvasni telefonon. Többet akkor nem kell küldened, mert inkább nézek DVD-n. És arra vannak filmjeim. A gyűrűk urátnak meg a 3 részét láttam. A Harry Potter meg megvan DVD-n. Szerinted magyar vagy angol felirattal nézzem?

Kösz a segítséget. BÚÉK

2009. jan. 1. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!