Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt hogy kell értelmeznem?...

Ezt hogy kell értelmeznem? (angol közép, többi lent)

Figyelt kérdés

Az angol középfokon 84% lett a szóbeli és 35% az írásbeli... akkor most átmentem ??? a Rigó utcában tettem le... valaki nemtudná megmondani hogy ez most akkor mit jelent???


előre is köszi


2010. okt. 11. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem. A telefon végén az ügyintéző egy pillanat alatt megmondja neked. Hívd fel a Rigót.
2010. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de ha 35% az írásbeli akkor kétlem hogy megvan az írásbelid...
2010. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de épp ezt kérdeztem, hogy hogyan számítják.. ha 60% a minimum és külön külön számítják akkor a szóbeli bőven megvan, viszont az írásbeli nem... viszont ha egybe akkor az átlag 59.5 !!!! X'D de már megkérdeztük, hogyha vmelyik nem sikerül azt újra tudom csinálni, és a másikat meg nem kell...szóval jelen esetben az írásbelit újra kell csinálnom... :S ....de nem baj legalább tudom mostmár hogy mi lessz az írásbeliben :D
2010. okt. 11. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:

De millió helyen le van ám írva, hogy hogyan számolják, csak valószínű a szövegértésed magyarul is egy nagy 0.


Íme:


A vizsga akkor sikeres, ha a vizsgázó az adott vizsgatípuson készségenként minimum 40%-os, összesen pedig minimum 60%-ot teljesít.


Tehát a szóbeli vizsgád úgy tűnik, hogy sikeres, ha a 84% úgy jön ki, hogy minden al-pont (készség), eléri a 40%-ot. Mondjuk valószínűleg igen.


Ellenben az írásbeli vizsgád biztosan nem sikeres, mert nem hogy a 60%-ot, de még a 40%-ot sem éri el.

2010. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is most voltam ezen a nyelvvizsgán. Szóbalin átmentél, de írásbelin sajnos megbuktál. Szóval az írásbelit újra kell csinálnod, de a szóbelit nem, az már megvan.
2010. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ugye nélkülözhetetlen volt ez a magyar szövegértéses beszólás nem?? :) és egyébként ezzel már rég tisztában voltam.... viszont



nem értem ,hogy mi alapján számoltak...

mert ha felosztjuk :hogy a szóbelinél kijön a 70 pont


-kommunikatív érték: 25

-szókincs: 15

-nyelv vmi..: 10

-beszédértés:20

ez igy 70

én ebből 59et értem el..

ez ok..

ezek az "al" valamik

és a kettő nagy az meg a

.beszédkészség: 50/40

.beszédértés: 20/19

az 1. 80% a 2. 95%



viszont az írásbelinél meg:


-nyelvismereti teszt :15/2

-magyar szöveg-angolra:20/10

-angolról magyarra:20/0 (elfelejtettem szótárt vinniXD )

-irányiott fogalmazás:20/13

-szövegértést ellenőrző feladatok:25/10



összesen 100

én abból 35 öt értem el

az 35%

és itt 3 fő van

az: olvasás ,közvetítés és az íráskészség..

és itt 25/10

40/10

és 20/13

viszont ez csak összesen 85

és nem 100

....



na ezt nem értettem...

2010. okt. 11. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem sikerült az írásbelid, értsd meg..

Amúgy nem azért mondom, de az hogy a tesztre 2 pontot kaptál az elég gáz.. ezek szerint csak tippelgettél és kicsit több mint a felét sikerült eltslálnod.

A 0 pontos fordításról meg ne is beszéljünk..hogy lehet elfelejteni szótárt vinni egy nyelvvizsgára?

2010. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Te vagy az a tipikus rosszindulatú,otthonül, 20on éves ,mindenkit kioktató, kellemetlen ember aki nem bír normálisan kommunikálni, hanem csak bírálja a másikat...


Mi az ,hogy "értsem meg"? tudom ,hogy nem sikerült, képzeld , feltűnt ... Én éltem kint Floridába, ott tanultam meg beszélni elég jól angolul... nem érdekel, hogy az írásbelit újra kell csinálnom... az aki az írásbelit megírja 100% ra azon látszik,hogy csak bemagolta az angol nyelvet, sokkal többet ér ha beszélni tudsz, és megérteted magad idegen nyelvű emberekkel. Nyelvsuliba járok, felsőfokú spanyolom van, tehát ne te oktassál már ki ,hogy én mennyire vagyok gáz... kiváncsi lennék,hogy neked milyen és hány nyelvizsgád van, ha van....


nah cső

2010. okt. 14. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!