Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan fejlesszem angol...

Hogyan fejlesszem angol beszédkézségemet?

Figyelt kérdés
Több dolgot értek angolul, mint amennyit el tudok mondani. Tud valaki valami lehetőséget, ahol beszélgetni lehet angolul, vagy valakit aki tud segíteni?
2010. okt. 6. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ingyen erre nem nagyon van lehetőség, legfeljebb a barátaiddal játszhattok olyat, hogy most agolul beszéltek. Pénzért nyilván van magántanár vagy nyelviskolai társalgási csoport. Magas szinten Bp-en vannak társalgási klubok, de ahhoz már tudni kell értelmesen csevegni.
2010. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Angol nyelven elj!

Filmeket nezzel es olvassal az sokat segit!

2010. okt. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én nem tanultam semmi angolt sehol, még is eltudok beszélgetni már egy külföldi emberrel. Gondolom a sok angol nyelvű játékból, zenékből, filmekből ragadt rám (igazából ma már úgy tudok angolul h dalszövegeket is szoktam fordítgatni, pedig semmi angolt nem tanultam)
2010. okt. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
livemocha, skype
2010. okt. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én annak idején rengeteg angol nyelvű sorozatot néztem a tévében, főleg a Sky One csatornán, és nagyon sok rámragadt. Ajánlom az angol adások nézését, de nem kifejezetten a filmeket, hanem a híradót, műsorokat, ilyesmi. Ezekből lehet megízlelni igazán az adott nyelvet, kultúrát. Szerintem nagyon klassz dolog!


Másrészt talán hangzóanyagot is érdemes vásárolni, talán segít az is! Nézd meg ezt:


[link]

2010. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

www.englishtips.org


Itt talalsz angolkonyveket, olyat is ami a szokincsedet fejleszti, illetve a forumozokkal angolul is tudsz csevegni;

2010. okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!