Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Elveszett nyelvvizsga pótlása...

Elveszett nyelvvizsga pótlása mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
A formanyomtatvány megvan, csak árat nem látok sehol. Tartok tőle, hogy nem ingyenes...

2023. febr. 4. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szabad ám értelmesen fogalmazni, hogy érthető legyen a kérdés!
2023. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha rákeresnél a nyelvvizsga oldalára, ahol nyelvvizsgát tettél, akkor rögtön kiderülne, vagy csak az oldalukról talált telefonszámmal történő 3 perces telefonbeszélgetésből már kiderülne. Tekintve, hogy pótolni úgyis csak ott tudod, ahol nyelvvizsgáztál, nem értem miért nem ott érdeklődsz.
2023. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "segítőkész" válaszokat.
2023. febr. 4. 20:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy kérdést tettem fel, hátha járt már valaki hasonló cipőben. Hétfőn nyilván érdeklődni fogok, de sajnos többet kaptam a bürokráciából, mint egészséges lenne, úgyhogy nem számítok gyors ügymenetre. Arra viszont nem számítottam, hogy egy ennyire semleges kérdés ennyire mély indulatokat korbácsol fel valakiben. Kívánok kevesebb frusztrációt :D
2023. febr. 4. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
5. Kívánok sokkal több észt, bár késő!
2023. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, milyen választ vártál? Még csak azt sem írtad le, hogy hol nyelvvizsgáztál. Honnan kellene tudnia bárkinek, hogy a te esetedben van-e díj és mégis mennyi? Meg komolyan, nem tudom elhinni, hogy nincs fent weboldalon. Konkrétan beírtam a googlebe, hogy "elveszett nyelvvizsga pótlása telc", és kiadta, hogy "Az államilag elismert nyelvvizsga-bizonyítványokról hatósági igazolványt csak az elveszett bizonyítvány tulajdonosa kérhet. A kérelemhez pedig csatolni kell a tulajdonos személyi igazolványának másolatát. Szerencsére az eljárás díjtalan és az ügyintézési határidő 8 nap." Ezt már csak le kellene csekkolni a weboldalon, hogy igaz lehet-e. Euroexamnál szintén kidobja: "A bizonyítvány újranyomtatása során eljárási költség merülhet fel, amelyet a vizsgaközpont állapíthat meg saját hatáskörében." Az ECL államilag elismert bizonyítványt nem nyomtat újra, csak hatósági igazolást ad ki, (de a forma végülis mindegy), nemzetközi bizonyítványt viszont újranyomtat, 6000 Ft-ért. Tessék, csak 3 helyet néztem meg a kedvedért, és mindegyiknél teljesen máshogy van. Az emberek azért oktattak ki, mert a kérdésed egy alaposabb 2 perces Google kereséssel megválaszolható, és sokaknak fáj más lustasága.
2023. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!