Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Voltatok ma/tegnap szóbeli...

Voltatok ma/tegnap szóbeli ECL nylvizsgán? Megbeszéljük a magnós rész megoldásait?

Figyelt kérdés
német, középfokún
2010. okt. 2. 12:26
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én voltam, bár már nem sok mindenre emlékszem. Nem nézted még meg az ITK honlapján? Én speciel tudom, hogy nem tudtam minden kérdésre válaszolni, volt amit nem hallottam ki akármilyen lassan is beszélt a nő. Ha ugyanazt hallgattuk :D Neked mi volt?
2010. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Előző vagyok. Nekem egy nő beszélt a Mozart fiának, (már nem emlékszek a nevére) az életéről. Ilyenek voltak, hogy hol halt meg és hol van eltemetve, mit nem tudott idősebb korában egyáltalán elviselni, mit csinált valami két évszám között, mit tanult, mivel foglalkozott, milyen volt a családi állapota? Ezekre emlékszek így hirtelen. Tudom, hogy lemberg-ben vagy hol halt meg, és zeneszerző meg zongorista volt. Azt nem tudta megemészteni, hogy nem tudott olyan jó zeneszerzővé válni mint az apja. És a többi válasz már nem jut eszembe. Ja igen, az hogy ő egyedül álló volt volt két testvére akik meghaltak valamiben. De tényleg ennyire emlékszek. Te?
2010. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előző vagyok. Ezt jól megbeszéltük. Érdekes, nekem az, hogy beszéljük meg azt jelenti, hogy reagálnak is. :D
2010. okt. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem volt jó a gépem.Nekünk nem Mozart volt hanem ilyen utazásos szöveg meg ,hogy a gyerekek ,hogy tanulnak idegen nyelvet.

2010. okt. 26. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!