Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » C1 próbanyelvvizsga, félek?

C1 próbanyelvvizsga, félek?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk osztállyal origo proba c1 nyelvvizsgára, és kicsit utánanéztem a megoldásoknak, hát bevallom őszitén egy b2re saccolnám magam, b2es nyelvvizsgám van, de a megoldások feléről életemben egy kukkot sem hallottam, olyan szavakról. Így az lenne a kérdésem hogy tényleg akkora a különbség c1 ls b2 között? Félek hogy rosszul fog sikerülni..
2022. okt. 14. 19:50
 1/6 Fecskefészek:3 válasza:
Nyilvánvalóan az, de nem kell ezen agyalni. Amit tudsz, azt tudsz. Hozd ki belőle a legjobbat. Nagyon jó fej tanárok vizsgáztatnak amúgy. Én is ott tettem le a c1 jó párszor. Sok sikert kívánok!
2022. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szókincsben, a témákban van alapvető különbség. Aki magyarul sem tud hozzászólni egy témához. az angolul sem fog.
2022. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ez egy próbanyelvvizsga. Anno én is voltam, habár csak B2-es próbavizsgán. Hasznos volt, mivel megtudtam, hogy egy B2-es vizsgán hogyan teljesítenék. Azután pár hónappal meg lett a B2 vizsgám, most megyek majd lassan C1-re. Anno az a próbavizsga elég jó visszajelzés volt, hogy még is melyik területeken vagyok jobb, és melyiken teljesítek gyengébben. Ne félj. Ez csak egy próbanyelvvizsga, ez egy jó felmérés magadnak, hogy hol tartasz jelenleg.
2022. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"utánanéztem a megoldásoknak, ..., de a megoldások feléről életemben egy kukkot sem hallottam, olyan szavakról"

Tehát nem a feladatsort nézted meg, hanem rögtön a megoldásokat? Vagy ezt hogy kell elképzelni?

2022. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

egy próbavizsgán minek drámázni? eskü nem tudom, az eminens kölykök hogy élik túl a 12 év sulit? normális embereknek se egyszerű, az ilyenek meg folyton hisztiznek és rettegnek, mégis hogy csinálják?!

kérdező, PRÓBAvizsgára mész, mégis mi az ilyen rémisztő benne? kitöltesz egy tesztet, és kiderül, vagy-e már azon a szinten. mégis mi történik legrosszabb esetben? kiderül, hogy MÉG nem? tényleg tragédia.

nyugi.

2022. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"az ilyenek meg folyton hisztiznek és rettegnek, mégis hogy csinálják?!"

Hát így... Iszonyú fárasztóak... Már tizenévesen összehoznak maguknak egy szépen fejlett pánikbetegséget. Minimum...

2022. okt. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!