Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mely tankönyveket ajánlanátok...

Mely tankönyveket ajánlanátok otthoni angol tanulásra?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy van angol b2-es komplex nyelvvizsgám, de a nyelvtanom siralmas... milyen tankönyvcsaládot ajánlanátok amit alapoktól elvisz felsőfokig?
2022. márc. 5. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szerintem az angol nyelvtan 222 pontban elég jó. Nagyon sok dolog benne van és elmagyarázza. Nem tudom milyen jó könyvek vannak még, de én ezt használom.
2022. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

1. Könnyen gyorsan angolul web (fent Leckék, katt, pdf-ben kidobja)


2. Szalai Nóri könyvei (5percangol.hu)


3. Pálinkás Tímea: Angol nyelvtan magyar fejjel


5. Németh Katalin: Angol nyelvtan (Alap-, közép- és felsőfok)

2022. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
jav. 4.
2022. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs jobb az oxford könyveknél a nyelvtanhoz nullaról felsőfokig elvisz. eddig nem értettem az angolt egyébként a megértésben mindenképp a pons tankönyvek segítettek. A többiek amit ajánlanak inkább ilyen porosabb könyvek. De a legjobb ha bemész a könyvesboltba és szétnézel a könyvek között, és átolvasod őket figyelmesen megnézed hogy melyiket érted jobban melyik tetszik. Mindenki máshogy tanul jobban, valaki vizuálisan inkább például, ezt neked kell tudnod. Csak menj be a könyvesboltba és nézegess, hidd el nincs jobb(:!
2022. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!