Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvtan van a spanyolb...

Milyen nyelvtan van a spanyolban? Nehézségek stb.

Figyelt kérdés
Az érdekelne, mert neten nem találtam sehol, hogy pl. hány igeidő van a spanyolban, mik a nehézségei, miben különbözik a tematikája, és mi az egyszerűbb benne!
2008. dec. 16. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit furán tetted fel a kérdést, sztem olvasd vissza majd, esetleg fogalmazd át egy kicsit.


A spanyolról: sztem könnyü nyelv, ráadásul az egyéb megszerzett nyelvtudások is nagy segítséget jelentenek hozzá (pl angol, olasz esetleg portugál). Elég hamar meg lehet tanulni. Igeidö sztem meglehetösen sok fajta van benne (tele érdekesen rendhagyó dolgokkal) de valahogy mégis egész hamar rá lehet érezni a dologra.

2008. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én tudok spanyolul és nagyon szeretem, megéri megtanulni szerintem

igeidő elég sok van ez tény, azt hiszem 16, de ettől ne ijedj meg az elején úgyse jönnek ezek elő. a nehézség meg, hogy sok a kivétel és azokat be kell magolni

de ha tudsz spanyolul utána egyszerű a francia/olasz/portugál megtanulása

sok sikert! :)

2008. dec. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

ha valaki tud még valamit ajánlani/mondani leírhatja

2008. dec. 19. 11:29
 4/5 anonim ***** válasza:
www.e-spanyol.hu
2009. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!