Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc írásbelijére hogyan...

Telc írásbelijére hogyan tudnék jobban felkészülni?

Figyelt kérdés
Megbuktam 1% híján:S
2010. szept. 9. 22:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Angolról van szó
2010. szept. 9. 22:46
 2/9 Fallikus Kárhozat válasza:
közép, alap, felső? Egyébként telcet nem javaslom, mert klozetpapírnak kemény a bizonyítvány, másra meg nem jó.
2010. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
közép
2010. szept. 9. 23:10
 4/9 Fallikus Kárhozat válasza:
Szerintem 1%-ot méltányosságból is meg kellett volna adjanak, de telcben most sem kellett csalódnom. Egyébként középfokúból totálisan felesleges szerintem nemzetközi nyelvvizsgát csinálni, sokat nem fogsz vele érni külföldön. Felkészüléshez meg gondolom azt a fajta feladatot gyakorold ami a legsz@rabbul ment. vannak telchez gyakorló könyvek is, de gondolom azon már túlvagy ha egyszer elvoltál vizsgázni
2010. szept. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom javasolni, hogy csinálj minél több feladatot azokból amik hasonlóak a TELC-hez. Vannak könyvek és a neten is vannak ilyen feladatok.
2010. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vas Tímea ***** válasza:

A www.telc.hu-n is letölthetőek feladatsorok.

Írj rám privit és tudok küldeni anyagokat. angol tanár révén rengeteg van :)

2010. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

[link]

Itt találsz róla egy kis leírást is, ami segíthet és az adatbázisuk tele van feladatsorokkal.

A hírlevelekben, pedig tanulási tippeket írnak. Nagyon jók :)

2010. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!:)

Vas Tímea az üzeneténél meg a többieknél is nem írja ki aktívan hogy privát e-mailt tudjak küldeni:S

2010. szept. 11. 15:11
 9/9 Vas Tímea ***** válasza:
vastimi1987@gmail.com
2010. szept. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!