Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Leírnátok nekem egy 10 mondato...

Leírnátok nekem egy 10 mondatos német fogalmazást pls. (? )

Figyelt kérdés

A nyáron eléggé sok helyen voltam. A barátommal Balatonon voltunk, sokat napoztunk és fürödtünk. Találkoztunk hírességekkel, és sokat voltunk bulizni. Új embereket ismertem meg. Voltunk Komáromban is 2 hetet, szinte végig aludtunk, és megtanultam főzni. Sajnos sokszor volt rossz idő, ilyenkor legtöbbször gépeztem vagy olvastam. Kb 2 hetet voltam itthon összesen. Már nagyon vártam a nyár végét, mert szerettem volna elkezdeni az iskolát, hiányoztak a barátaim.



Már harmadszorra kezdek neki, de sehogysem megy. 3 éve tanultam utoljára németet, erre feladtak egy ilyen házit :S Nem megy...


2010. szept. 9. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ich war im Sommer an ziemlich vielen Orten. Ich war mit meinem Freund am Plattensee, wir lagen viel auf der Sonne und badeten. Wir trafen uns Zelebritäten, und waren viel auf Partys. Wir haben neue Menschen kennen gelernt. Wir waren auch in Komárom zwei Wochen lang, wir schliefen fast die ganze Zeit lang und ich erlernte wie man kocht. Leider hatten wir oft schlechtes Wetter, dann spielte ich meistens am PC oder las ich. Ich wartete sehr auf das Ende des Sommers, weil ich die Schule beginnen wollte, ich vermisste schon meine Freunde.

Nem garantálom, hogy hibátlan, de többé-kevésbé jó.

2010. szept. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2010. szept. 10. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!