Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezen az oldalon mennyi idő...

Ezen az oldalon mennyi idő alat lehet megtanulni spanyolul? ( len bővebben )

Figyelt kérdés

[link]


Mennyi idő alat tanulhatok meg EZEN AZ OLDALON spanyolul ? És nagyon nehéz a spanyolt megtanulbi ?


2010. szept. 3. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
csakis rajtad múlik mennyi időt szánsz rá
2010. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Én úgy hallottam, hogy a spanyol nagyon egyszerű nyelv. Ez az oldal, amit linkeltél nagyon hasznos ahhoz, hogy elsajátítsd az alapokat. Azt mi nem fogjuk tudni neked megmondani, hogy mennyi idő szükséges ezek elsajátításához :) Ne az idővel foglalkozz, egyszerűen minden nap tanulgasd annyit, amennyi jól esik. Ha már most elkezdesz számolgatni, akkor elég hamar abba fogod hagyni (vagy talán el se kezded) Én azért remélem, hogy nem így lesz. Sok sikert :)
2010. szept. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó válaszolo a bíztatást .

De könyeb mint az angol ? És tanácsot adjál lécives hogy hogyan tanuljam a spanyolt

2010. szept. 3. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! én is megtaláltam a napokban ezt az oldalt ugyanis én is most szeretném elkezdeni a spanyol nyelv tanulását!!!:) Az oldalon rengeteg dolog van ami nagyon hasznos! De szerintem érdemes lenne egy spanyol tanárhoz is elmenni. Kezdőként én is erről az oldalról tanulok! Szavakat,kifejezéseket,kiejtéseket és ugy vagyok vele ha már van egy alap szókincsem akkor tanárhoz fogok járni hogy a szavakat amiket megtanultam mondtaba is tudjam rakni! Mert az oldalon nem találod meg hogy hogyan kell mondtatokat összerakni! Ezért mondom hogy tanárt is keress aki még többet segit:) Amugysok embertől hallottam hogy nagyon egyszerű nyelv,können tanulható és valószinüleg az angolnál is könnyebb:) Sok sikert hozzá neked is:D
2010. szept. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!