Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ajánlana valaki egy jó angolta...

Ajánlana valaki egy jó angoltanárt Miskolcon?

Figyelt kérdés
Teljesen az alapoktól kellene tanítani a középfokú C nyelvvizsgáig.
2010. szept. 3. 10:43
 1/5 anonim válasza:
Én nem tudok neked angoltanárt javasolni, csak azt, hogy szerintem keress angol szakos vagy jól angolos egyetemistákat, mert ők sokkal olcsóbban elvállalnának! Én is angol szakos egyetemista vagyok, és szeretnék majd "angol tanárkodni", csak még túl elfoglalt vagyok, meg még elsőéves... De ha találnál valami hirdetést, ahol felsőbb éves anglisztikás vállal angol tanítást, szerintem ne habozz, mert a középfokúra simán fel tudnak készíteni!
2010. szept. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább anglisztika szakos egyetemistákat keress fel, olcsóbbak is, viszont vizsgaidőszakban nem nagyon érnek rá! Kérdés, mennyire sürgős és mennyire megy a dolog.

De ha angoltanár kell, akkor: Petróczkiné Komenda Erzsébet (Szentpáliban tanít), vagy Rabóczi Emese (Herman Gimiben tanít levelező tagozaton, így délelőtt ér rá), esetleg Balláné Pipoly Ágnes. Ráki Krisztina is jó angoltanár, de vele nem tudom mi lehet...

2010. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az első vagyok... hogy ha nagyon nem találnál senkit, vagy túl drága lenne írj nekem, és megbeszéljük. Ötös emelt szintű érettségim van + nyelvvizsgám, legalább az alapokat meg tudom neked tanítani, még ha már a középfokú vizsgára való készülést inkább profival szeretnéd is.
2010. szept. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget.Közben találtam egy angoltanárt.Elég profi,és évek óta tanítással foglalkozik.Remélem beválik.
2010. szept. 6. 07:21
 5/5 anonim válasza:

Kicsit régi kérdés, de nekem is aktuális lenn egy angol tanár keresése. :)

Esetleg tudtok nekem ajánlani valakit? Aki jól tanít és megfizethető? Az időpont mindegy lenne,mert kb bármikor ráérek nyáron.

Nem tudok semmit se angolul, néhány szón kivül. Illetve nem a középfokúra hajtok, ha nem idővel(!) filmezésre/ animézésre/ manga olvasásra. (Középfokút, már letudtam németből.)

2016. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!