Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc nyelvvizsgán milyen...

Telc nyelvvizsgán milyen filmet mutassak be?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy telc nyelvvizsgán (Német B2) milyen filmet mutassak be? Ugye a nyelvvizsgán be kell mutatni egy prezentációt az 5 megadott témakör valamelyikéből. A témakör szabadon választott, én a film témakört választanám és először lett volna ötletem is hogy mit mutassak be (Karib tenger kalózai:A Fekete Gyöngy átka). Azonban a tanárom azt mondja olyan filmet mutassak be ami nem filmsorozat, tehát nincs több része.

Ebben kérnem a segítségeteket, a válaszokat előre is köszönöm.



2021. aug. 10. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Telcen már ilyen baromság is van?
2021. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem ismeretlen filmet választanék. Olyat kellene, amit sokszor láttál és szeretsz is, mert még ha le is blokkolsz, a kedvenc filmedről csak eszedbe jut valami. Én például lehet, a Csillagpor-t választanám, én is sokszor láttam, és sokan is szeretik. Vagy Az ördög Pradát visel-t. Egy teljesen ismeretlen filmet sem érdemes választani szerintem, mert ha ők is látták (ami Az ördög Pradát visel-nél elég valószínű) tudják, miről beszélsz.
2021. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!