Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol felsőfokú nyelvvizsgára...

Angol felsőfokú nyelvvizsgára melyik könyvből tudnék a legjobban felkészülni?

Figyelt kérdés

több ajánlatot is elfogadnék, egy évig angliában leszek és az alatt szeretnék felkészüli a felsőfokúra, középszintűm már van az ecl-nél, felsőfokút is ott szeretnék azt hiszem


köszi szépen előre is


2010. aug. 23. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
1000 kérdés 1000 válasz van felsőfokúja is (szerintem nagyon jók), Oxford angol nyelvtan (piros színű).Szerintem nagyon jók.
2010. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Oxford angol nyelvtan sztem felsőfokra nem elég. Helyette az Advanced Grammar in Use-t (Cambridge) ajánlom. Szerintem tankönyvnek Headway Advanced vagy Objective CAE a legjobb, én mindkettőből tanultam, és nagyon jók, viszont nem olcsók, mivel a hanganyag ugyanannyiba kerül, mint a könyv, de szerintem le lehet valahonnan tölteni a netről. Az egynyelvű szótár pedig elengedhetetlen felsőfokúra.
2010. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Advanced Grammar in Use (Cambridge) tényleg a legjobb lenne, de szerintem ha egy évig kint élsz, akkor semmire nem lesz szükséged... én össz másfél évet töltöttem angliában és franciaországban (a franciát nagyon alapfokon beszélem, ezért ott is az angolt használtam nagyrészt) hatalmas megszakításokkal, mégis meglett a felsőfok... írásbelire gyúrj rá maximum, engem ott elsőre egy pont miatt meghúztak :D


19/L

2010. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!