Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tudnék itthon hatékonyan...

Hogy tudnék itthon hatékonyan franciát tanulni?

Figyelt kérdés

Sajnos a covid és az anyagiak miatt jelenleg nincs lehetőség arra hogy nyelvtanárhoz menjek, de mindenképp szeretnék franciát tanulni. Tudna esetleg valaki tankönyvet, (könnyített) olvasmányokat, egyéb módokat vagy a francia nyelvtannal kapcsolatos dolgokat ajánlani, illetve az is érdekelne hogy hol tudnék magamnak francia anyanyelvű levelezőtársat találni?

Eddig csak a Duolingót csinálom nap mint nap, illetve megvan a Vigyázz, francia című könyv, és a youtubeon szoktam még videókat nézegetni, de ez így összességében sem elég hatékony. Kérlek, aki tud segíteni az írjon! Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2020. dec. 29. 02:06
 1/8 anonim ***** válasza:
2020. dec. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi választ! Aki tud még, az írjon!
2020. dec. 29. 19:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én youtube-on az innerFrench csatorna videóit szoktam nézni.

Franciát elég nehéz szerintem egyedül, otthon tanulni. Nem könnyű nyelv.

Facebookos csoportokban próbálj esetleg tanulótársakat tanulni. Nem kell, hogy francia anyanyelvűvel beszélgess, jó lehet egy másik tanuló is gyakorlásnak

Könyvtárból lehet francia nyelvkönyveket kölcsönözni. Hátha kinyitnak lassan

2021. jan. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon a legutóbbi kommentet is!! :)
2021. jan. 3. 00:36
 5/8 anonim válasza:
100%
Engem is érdekelne a kérdés. Pont a napokban döntöttem úgy, hogy én is belevágnék egyedül.
2021. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, eddig te milyen módszerekkel próbálkoztál?
2021. jan. 4. 02:31
 7/8 anonim válasza:
100%
Meg fogom venni a Le Nouvel Allons-y 1 francia nyelvkönyvet + Busuu.com oldalt használtam és elkezdtem nézni egy francia sorozatot Netflixen (The Bonfire of Destiny)
2021. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A Busuu az egy app is ha jól tudom, nem? Kipróbáltam csak az a baj hogy a legtöbb lecke fizetős, amit most nem tudnék megoldani sajnos. A könyv amit írtál, nagyjából milyen, mit lehet belőle megtudni?
2021. jan. 5. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!