Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanád ezt nekem? Nem...

Lefordítanád ezt nekem? Nem programmal!

Figyelt kérdés

fontos lenne csak normális válaszolóknak

"It began with the odd person saying 'Speedo Boy', then 'Diver Boy', and that was OK, but then the younger kids started doing it, too, and thinking it was cool. I wasn't upset, just annoyed that I couldn't go anywhere without being hassled. It went on for months, and then it graduated to things like 'How much are your legs worth? Shall I break them for you?' and I was getting pencil cases, rolls of masking tape and other stuff lobbed at me. By the end they were deliberately tripping me up."

If I did have a girlfriend, she'd have to understand that diving is my main priority," he says.


2010. aug. 3. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

'Úgy kezdődött, hogy valaki elkezdte mondogatni, hogy "Speedos gyerek", meg "műugró gyerek" és ez eddig rendben is volt, de aztán a kisebb gyerekek is rákezdtek és azt hitték, ez nagyon menő. Nem húztam fel magam, csak idegesített, hogy nem mehetek sehova anélkül, hogy rám ne szállnának. Ez így ment hónapokig, aztán olyan beszólásokkal folytatódott, mint "Mennyit érnek a lábaid? Eltörjem őket?" és ceruzatartókat, szikszalagot meg egyéb dolgokat vágtam hozzám. A végén már csak arra ment ki az egész, hogy direkt felhúzzanak. Ha végül mégis lenne barátnőm, meg kellene értenie, hogy nálam az első a műugrás.'- meséli a fiú.


(a műugrás helyett esetleg lehet még búvárkodás, mint scuba diving, de akkor szerintem pl. scuba boy lett volna, stb.)

2010. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Azzal a furcsa személlyel kezdődött aki azt mondta 'sebesség fiú', aztán 'búvár fiú', és ez rendben is volt.De aztán a fiatalabb gyerekek is elkezdték ezt csinálni és azt gondolták h ez menő. Nem voltam feldúlt, csak bosszús voltam, hogy nem mehetek semerre anélkül, hogy zaklassanak. Ez hónapokon keresztül folytatódott, azután a dolgok úgy lettek beosztva, minthogy 'Mennyi a lábad értéke?', 'Össze fogom törni őket neked?' és elkezdtem tolltartókat, több tekercs fedőszalagot tolltartókat, több tekercs fedőszalagot és másik dolgot kapni, ami feldobott engem.

És a végén szándékosan elgáncsoltak.

'Ha nekem lett volna egy barátnőm, neki meg kellett volna értenie, hogy a búvárkodás a fő prioritásom'-mondja.


hát ennyit tudtam összehozni, bocsi h ha nem jó, de kicsit bonyolult a szöveg :S mi ez amugy? :D mostmár érdekelne min szenvedtem ennyit :) szia :)

2010. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, másodiknak igaza van a gáncsolással, valóban nem az átvitt értelmű felhúzásról van szó a végén.
2010. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nagyon nagyon köszönöm nektek!!! (-:

majd ergyszre meghálálom valahony :$

ez egy interjúban volt egy műugrós srácról szól

2010. aug. 3. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:
szívesen.:)
2010. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!