Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelveket lehet ingyen...

Milyen nyelveket lehet ingyen tanulni interneten, és hol vannak ilyen oldalak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:

néhány lehetőség (angol, német, spanyol, francia, olasz, görög stb.):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest,hogy a kérdező odaírta INGYEN tanulni...belinkelt az első ahol egy kivételével komoly összegeket kell fizetni...

Kedves kérdező..Minen nyelvet lehet ingyen tanulni ha van elég kitartásod..Sok torrentet találsz könyvekkel -cd-el amiket letölthetsz (ingyen) és már tanulhatsz is..

Pl: Ajánlom a New English File Elementary ahol könyv és Cd is van..( Engem például Angliában ebből a könyvből tanítottak angol tanárok)

Ajánlom ha Taxus learning CD-t

és hogy minél több angol nyelvű filmet nézzél..

De nagyon jó a ROSETTA Stone is..Itt bármilyen nyelven tudsz tanulni...

Csak a torrenteket kell letölteni..

2010. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ingyenes anyagok is vannak az első által belinkelt oldalakon,

de leginkább a szorgalmon és a kitartáson múlik a nyelvtanulás

meg nézz idegen nyelvű tv-t, hallgass rádiót, keress levelező-, beszélgetőtársat stb.

2010. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Habár nem én vagyok a kérdező köszönöm, hogy válaszoltatok, mert nekem is nagyon hasznos volt. Franciául tanulok, de a magántanár nekem is nagyon drága és a könyvesboltokban is csak több ezer forintos könyveket árulnak. Lehet hogy a torrentezés nem legális, de nagyon sok csórót kisegít.:)
2010. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 13:17-nek

Akkor neked is tudom ajánlani a Rosetta stone CD.t

Minden nyelvben van(nekem angol,japán nyelvben van meg) de francia nyelven is van,és tényleg jó...

2010. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

itt is vannak ingyenes letölthető tankönyvek, idegen nyelvű szövegek

[link]

2010. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16:28-nak. Már letöltöttem és végig vettem az első két leckét. Elég jó, mert megerőltetés nélkül tanulom közben a szavakat, de a nyelvtani szabályokra, csak következtetni tudok. Remélem a későbbiekben a nyelvtanos dolgokat is elmagyarázza.
2010. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!