Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga! Mit, hogyan,...

Nyelvvizsga! Mit, hogyan, mennyiért?

Figyelt kérdés

Nyelvvizsgázni szeretnék, és kell is, ugyanis a diplomához kell. A németet választottam.

Viszont tanfolyamra nem szeretnék járni, mert 15 évig tanultam (3 év nemzetiségi német óvoda, 8 év nemzetiségi német általános iskola és 4 év középiskola).

Olyat lehet, hogy tanfolyamra nem megyek el, csak vizsgázni? Ilyenkor hová kell jelentkezni (Pécsen esetleg)? Mennyibe kerül? Úgy működik, mint az érettségi? Ha nem, mi a különbség? Semmit nem tudok, hogy hogyan van ez... Köszönöm.


2010. júl. 28. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

www.nyak.hu

itt mindent fent van.

2010. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez milyen oldal? E-mail címet kér meg jelszót.
2010. júl. 28. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha csak sima közép- vagy felsősokú nyelvvizsgáról van szó, akkor mindegy hol csinálod, akármelyik nyelviskolánál csinálhatod, tudtommal minden normális nyelvvizsgaközpontnál csinálhatsz mindenféle helyi tanfolyam nélkül is vizsgát, csak be kell jelentkezned a számodra megfelelőhöz. Ha szakmai vizsga, akkor viszont érdeklődj az egyetemen, hogy milyet fogadnak el, mert nálunk például csak az egyetem által szervezett és támogatott szakmai vizsga az elfogadott.
2010. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
www.nyak.hu -t írj be és nyak.hu-t... logikus.
2010. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*és ne
2010. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!