Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Taxus vagy relax angol?

Taxus vagy relax angol?

Figyelt kérdés
Melyiket próbáltátok és kinek mi jött be?
2010. júl. 27. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem megvan mindkettő, de a taxus meg sem közelíti a relaxát.

Félreértés ne essék, a relaxát nem szundikálva kell használni. :))) csak úgy, mint a többi könyvet vagy hanganyagot. Végig beszédközpontú az anyag, értem itt az összes angol szintet. Párbeszédek vannak hanganyaggal, + ismétlő és beszéltető hanganyag is van. Nekem nagyon bejött és élvezhetően haladok is. Ja és egy csomó kérdés van az első 2 szinten (familia, dialog), ami jó, mert sokan nem tudnak kérdezni pedig a társalgásnak az az egyik mozgatórugója.


A Taxusnál újra meg kell tanulni magyarul, mert szószerinti fordítás van és elég furigán hangoznak a mondatok magyarul.

2010. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de leírnád pontosan a relax-ot hogy érdemes használni? Hallgatom nézem a szöveget az elég vagy erősen koncentréljak hogy megjegyezzem a szavakat szófordulatokat mondatokat?
2010. júl. 27. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Most olvstam, h visszakérdeztél. Én így használom:


Először elolvasom a magyar mondatot aztán hozzá az angol megfelelőjét. Ha ezzel végeztem, akkor már csak az angol szöveget olvasom végig és próbálom egyből megérteni. Aztán hozzáhallgatom a hanganyagot többször is. Van, h 1 nap többször meghallgatom a leckét miközben intézem a dolgaimat.

Azt is szoktam tenni, hogy megpróbálom lefordítani a magyar mondatot angolra aztán megnézem, hogy sikerült vagy hogyan nem sikerült. :)

Hangosan is fel szoktam olvasni magamnak.


Valahogy így..talán így ragad rám valami tudás. :)


De próbálok ez mellett több angolt hallgatni. Most találtam nemrég az effortless english-t a you tube-on. Remek találmány ez is. (le is töltöttem az egész anyagot 1 torrentoldalról..) Ez szájbarágós és ez is nagyon jó. Itt csak angolt hallasz, szóval ide kell már némi tudás.

2010. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!