Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valakinek lenne kedve angolul...

Valakinek lenne kedve angolul beszélgetni velem?

Figyelt kérdés

Az iskolában sosem kaptam 4esnél, 5ösnél rosszabb jegyet, év végén is mindig 5ös voltam, jónak érzem magam, de persze kell a fejlődés és a gyakorlás nyárra. Későbbiekben Angliában szeretnék élni, szóval tényleg szükségem van rá. Aki visszajelez, annak írok privit :)

16/L


2010. júl. 27. 00:02
 1/8 anonim válasza:
Vannak angol társalgói klubok itt élő, de angol anyanyelvűekkel. Hiába tanulsz itt, ill. gyakorolsz beszélni itthon, nagyon meg fogsz lepődni kint, amikor először szól majd hozzád egy angol... Érdemes felkutatni ezeket a klubokat. Egyébként nyelviskolák is indítanak ilyen társalgási órákat anyanyelvi tanárokkal.
2010. júl. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) voltam már kint angliában 2 hetet, nem igazán lepődtem meg, természetes volt :D
2010. júl. 27. 01:05
 3/8 anonim válasza:

Szia!

Én szívesen beszélgetek veled angolul, bár másodnyelves vagyok, de angol a választott tantárgyam, szóval a gyakorlás nekem is kell! :)

2010. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia én is beszélgetek veled. :)
2010. júl. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szia én is szívesen beszélgetnék veled én is így vagyok vele kellene gyakorolni..:D 15/L
2010. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kitto, neked küldtem privit :D

kedves utolsó neked nem tudok, de te tudsz nekem :)

2010. júl. 29. 07:38
 7/8 anonim válasza:
utolsó vagyok..írtam neked :)
2010. júl. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha még kell valaki, írj privit. Én is szívesen beszélgetek veled angolul. :)


17/F

2010. aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!