Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt az oldalt mennyi idő...

Ezt az oldalt mennyi idő megtanulni?

Figyelt kérdés
[link] ami ezen az oldalon van hány év alatt lehet megtanulni ? ésha megtanulom fogok tudni angolul beszélni valamennyire meg amit nekem mondanak aztis megfogom érteni . és a tanulásal kapcsolatosan hogy osszam be az időm ?
2010. júl. 23. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ami ezen az oldalon van, az nekem par hetes anyagnak tunt. Ezzel meg az alapfoku nyelvvizsgat sem ered el. Jobban jarsz szerintem, ha beiratkozol egy angol nyelvtanfolyamra. Ha mindenkeppen egyedul akarsz tanulni, szerezz be inkabb egy reszletes nyelvkonyvet, az internetes oldalakat pedig inkabb plusz anyagkent hasznald, kiegeszitesnek.
2010. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erről az oldalról korántsem tanulsz meg angolul. Vegyél egy tankönyvet, mondjuk Headway, több szintből áll, sokak szerint érthetetlen, szerintem meg akinek az érthetetlen inkább 1 könyvből se tanuljon nyelvet. Én is abból tanulok, és meg is lehet belőle tanulni.
2010. júl. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ha nemtudok csak pár szót angolul és kimegyek egyedül nyelvi országba pl anglia ot megtudnék tanulni angolul és hogyan ?
2010. júl. 23. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, vedd meg a New Headway-Beginner című tankönyvet, mivel ez kezdő, az alapoktól tanítja az angolt. Igen, megtanulsz biztosan, csak amíg tanulsz addig még munkát sem vállalhatsz, mert ha nem érted meg mit mondanak, meg te sem tudsz mondani semmit...
2010. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen netről szeretnél ajánlom az 5percangol.hu-t.
2010. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
menyibe kerül a könyv ? és abol a könyvböl 7 év alat meglehet ugy tanulni angolul hogy tudjak beszélni meg megértsem amit mondanak ? am a munkaválalást leszarom a londoni punkok nagyrésze csak túristalátványoságnak ál be 1 fontér ijesztgeti a túristákat meg ienek
2010. júl. 23. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Én viszont nem ajánlom az 5 perc angolt. Értelmetlen tematikája van, 0 magyarázat, egyszóval számomra kalap sz.r az egész. Még a könyvet is letöltöttem, belenéztem, elég volt.


5000 Ft a kezdő.

2010. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!