Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem tudok angolul, de tesómnak...

Nem tudok angolul, de tesómnak angolban kell segítenem. Hogyan?

Figyelt kérdés

Tesóm olyan idióta, hogy nem járt be suliba és most kapott egy feladatot, amit meg kell írnia, és ezen múlik, hogy megbukik-e. Viszont én nem angolt tanultam, a Google fordítóban nem hiszek. De maga a feladatot nagynehez a fordítóval sikerült megértenem, de lehet az sem jó. Tudna valaki segíteni magyarról angolra nyelvre fordítani a szöveget?

(A szöveg túl hosszú, így, ha valaki segítene, inkább privátba küldenem el)



2020. jan. 6. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Így nyilvánvalóan nem tudsz neki segíteni. "Túl hosszú" szöveget meg senki nem fog nektek ingyen lefordítani. Mondd meg a tesódnak, hogy tanuljon, akkor év végén elkerülheti a bukást.
2020. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha nem csinalja meg, akkor kirúgják. Magántanuló és félévi vizsgát kell tenni.

Mielőtt megszólalna bárki is, nem azért magántanuló, mert lusta, hanem betegsége miatt nem tud bemenni az iskolába.

2020. jan. 6. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
És nem lesz szóbeli vizsga, csak lefordítani egy szöveget otthon? Érdekes hely
2020. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Otthon is meglehet tanulni angolul, sőt az emberek nagyrésze önállóan tanulja meg, aki az iskolára hagyja ezt az magára vessen, lusta volt igyis úgyis. Az iskolai nyelvoktatás maximum 20%-t ha ad mint nyelvtudás.
2020. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Küldd el nekem. Ha olyan amit tudok, akkor leírom. És igen, van olyan aki ingyen is megcsinálja, mert nem olyan zsidó, mint #1.
2020. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk aki magántanuló, és egy akkora tök, hogy azt az egyetlen potya feladatot nem csinálja meg amin tanéve/bennmaradása múlik, az szerintem meg is érdemli hogy kidobják.


(Üdv: egy ex magántanuló, aki 11-12. osztályt magántanulóként csinálta meg, és most 3. éve egyetemen van)

2020. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldheted, ha kell még a segítség.
2020. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Segítek, ha még aktuális.
2020. jan. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!