Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nehezebb: Cambridge...

Melyik nehezebb: Cambridge CAE, TOEFL, SAT?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 20:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha Cambridge CAE-re készülök, akkor könnyen meg tudom csinálni a másik két vizsgát is, nem? A nyelvtudás a lényeg elsősorban a tesztfeladatok begyakorlásán kívül.
2010. júl. 18. 20:38
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, hogy a nyelvtudás a fontos. Szerintem a TOEFL a legnehezebb, bár a CAE nem tudom milyen. Figyelj oda, mert azt hiszem, hogy a TOEFL pár év után elévül és olyan mint ha nem is lenne nyelvvizsgát mert nem lesz érvényes.


A többinél ez nem tudom hogy van.

2010. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A SAT nem nyelvvizsga, van belole pl matek is, ott csak angollal semmire sem mesz!
2010. júl. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de megy a matek is.
2010. júl. 22. 04:48
 5/6 anonim ***** válasza:
a TOEFL a legnehezebb de egyben a legelismertebb is (külföldön főleg!) tehát ha pl angliában vagy akár amerikában szeretnél egyetemre járni, vagy dolgozni ezt a nyelvvizsgát fogják kérni:) ez a nyelvvizsga azonban elég sokban különbözik a többitől. remélem tudtam segíteni!:)
2010. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezekből a CAE és a TOEFL nyelvvizsga ,namármost elmondom én itt akkor hogy a Cambridge ESOL nyelvvizsga 5 lépcsős és több féle szakvizsga is van de ami érdekes CAE és CPE a CAE egy C1 szintű vizsga a legtöbb angol egyetemre felvesznek és USAban is elfogadják v ha nem az pontosan egy szinten van a TOEFL nyelvvizsgával ami egy lépcsős voltaképpen felvételi követelmény az USA egyetemeire , a CPE pedig az ászok ásza kb , anyanyelvet jelent természetesen a legnehezebb a világon , A,B,C jegyet kaphatsz rá százaléktól függően mint a többi Cambridgesre de 60% felett anyanyelved az angol. Ennyit a felsőoktatásban külföldön kért nyelvvizsgákról. Remélem ezáltal megvilágosodtunk.p
2011. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!