Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A TELC típusú nyelvvizsgán...

A TELC típusú nyelvvizsgán állami vagy nemzetközi írásbeli részhez számítják be a hallgatást?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés valahogy számomra nem stimmel. az egész nyelvvizsga nemzetközileg is elismert, tehát minden részét ugyanúgy értékelik. Nincs olyan, hogy egyik része csak államilag elismert, a másik meg mindkettő :)
2008. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egész része államilag elismert, de ha csak rész bizonyítványt kapsz akkor az csak állami bizonyítvány. Tehát a kérdésem az, hogy a magyar résznél a hallgatást a szóbeli vagy az írásbeli részhez számítják be.
2008. nov. 18. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem most már mire gondolsz. szerintem az írásbelihez számítják be. ha jól tudom :)
2008. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hallott szöveg értése mindegyiknél a szóbeli részvizsga részeredménye. Ha a szóbeli vizsga sikerül, akkor az államilag elismert bizonyítvány mellé jár egy értékelőlap, amin részletesen fel vannak tüntetve a részeredmények és ott megtalálod a hallott szöveg értése eredményedet is. Ez az értékelőlap magában a nemzetközileg elismert nyelvvizsga részbizonyítványa.
2011. jún. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!