Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan készüljek ECL B2 angol...

Hogyan készüljek ECL B2 angol szóbelire?

Figyelt kérdés
Már elkezdtem kidolgozni a tételeket, kíirogatom a kérdéseket a könyvekből, de nem tudom, hogy mindez elegendő-e. Még ezen kívül más könyvet is használok, abban vannak kérdések és válaszok is, de így összevetve már nagyon sok lenne. Hogyan tanuljak? Magoljam be vagy van valami más ötletetek? Októberre készülnék, de nem tudom elegendő e az idő. Kb. B1-es szinten vagyok.

2019. aug. 23. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Mivel ez egy élő beszéd, semmi értelme sem szórol szóra kidolgozni -- bá az segíthet. Bemagolni meg főként nem. Mert nem csak felmondod aztán kész. Hanem kommunilálni szükséges.
2019. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha tudsz, gyakorolj valakivel. Én is épp nyelvvizsgára készülök.
2019. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szerintem azért érdemes betanulni a témához kifejezéseket, mondatokat és a hozzá tartozó szavak. Illetve lenne egy kérdésem, bocsi hogy nem teljesen a témához kapcsolódik. De én is októberben megyek ECL német b2 írásbelire, én az olvasásértés feladataival vagyok bajban, mert a weboldalon minta feladatnak és a próbanyelvvizsga könyvben csak két típusú feladat van. De állítólag van több típusú is: lyukas szöveg, igaz hamis stb.. Tudtok benne segíteni hogy pontosan milyen feladattípusok vannak és hol, miből tudnék felkészülni rá? Előre is köszi és sok sikert :)
2019. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Helloka, enis írásbeli b2 német október.

A Luckentextol tartok a legjobban, többi csak nemesz vészes.. Soks sikert!!!

2019. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz hamis nincs. 2 fele van ugye a Luckentext és a rovidvalaszos, ecl b2 német felkeszito könyvet tudom ajánlani
2019. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült végül? Ma jöttek ki az eredmények, én is októberben voltam:D
2019. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!