Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németesek? Puyol mit mond az...

Németesek? Puyol mit mond az elején?

Figyelt kérdés

[link]


Én nem értem hogy lehet így fejleszteni a nyelvtudást. Már fáj a fejem és akkor se hallom mit akar mondani. Max. ha alá lenne írva és tudná az ember ellenőrizni magát.


2010. júl. 11. 19:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Natürlich hoffen wir ... odáig meg van.
2010. júl. 11. 19:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Natürlich hoffen wir auf einem riesen Spiel und darauf, dass Spanien gewinnt. Betreffen 2 starke Mannschaften aufeinender mit jeden Menge tolle Spieler. Das verspricht eigentlich ein Spektage zu werden.

(Bocsi, ha helyesírásilag nem jó. Sajnos az utolsó mondatban én sem értem mi az az S betűs szó. :$ De remélem sikerült vmennyit segíteni?! :))

2010. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aha. Köszi. Akkor annyira nem keseredtem el, mert kb. én is ezt hallottam, csak meg zavart hogy nem hallottam, hogy BEtreffen meg előtte kerestem az alanyt.
2010. júl. 12. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!