Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SOS! SZakmai nyelvvizsgám...

SOS! SZakmai nyelvvizsgám lesz. Hogy készüljek rá?

Figyelt kérdés

Agusztus végén megyek, az idő nem gond mert ráérek egész nap tanulni, de van valami bevált módszeretek?

Pl szavakra?Rengeteg szó kell, és nem tudom, hogy hogyan tanuljam meg a leghatékonyabban...

Aztán ott vannak szituávciók, levelek stb..olyan válaszát kérem akinek már megvan...te hogy csináltad??


2010. júl. 11. 19:37
 1/1 anonim válasza:

Én németből csináltam meg a szakmait.Tanárral azért könnyebb lenne,mert tudna ellenőrizni.

Szavakat külön nem tanultam,a könyvemből olvasgattam a témaköröket(sokszor) és a végén megragadt.

Szituációkat szerintem csak vkivel tudnád jól gyakorolni.Keress vmi ismerőst,aki segítene neked.

Levelet meg annyit írtam amennyit tudtam.

Sokat segít,ha filmeket nézel idegen nyelven eleinte felirattal később anélkül.Nekem mindig ezt ajánlották.

Sok sikert!

2010. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!