Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Anglisztika szakra jelentkezte...

Anglisztika szakra jelentkeztem. Lehetséges, hogy majd a következő tanévben egy másik egyetemen levelezőn elkezdjem mellette a szociálpedagógia szakot?

Figyelt kérdés

Mindig érdekelt a szociálpedagógia, de nem támogatták itthon azt, hogy oda jelentkezzek. Talán így megengednék.

Viszont csak másik egyetemen tudnám elkezdni, mert ahova jelentkeztem, ott nincs szociálpedagógia szak.



2019. jún. 29. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, viszont így az állami féléveid duplán fogynak majd, és ha mesterre akarnál menni, azt sanszosan zsebből kell majd kifizetni.
2019. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges. Jobb esetben nem fognak ütközni az óráid. Van olyan levelező, ahol pénteken is vannak órák, minimum délután, de van, hogy délelőtt is. Máshol meg inkább csak szombaton.

A támogatott féléveid persze fogynak.

Érdekes, hogy az anglisztikát támogatták, a szociálpedagógiát meg nem.

2019. júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz, mert anglisztika második évben (amikor elkezdenéd az új szakod) rengeteg órád lesz, mert bejön a minor szak is, ami kb. egy fél szak szintén. Nehéz megoldani, hogy péntekre ne kerüljön óra, bár ha ügyes vagy, nyilván meg lehet... Hát szabadidőd az nem lesz. És az a másik egyetem nehogy túl messzi legyen.
2019. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!