Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-s diploma eredményébe a...

BME-s diploma eredményébe a záróvizsga vagy a ZV-s tárgyak eredménye számít bele?

Figyelt kérdés
BME-VIK-ről van szó, következő félévben lesz nekem ZV. Na de akkor melyik számít, a záróvizsgán megoldott feladatokra kapott értékelés, vagy azoknak a tárgyaknak a korábbi félévekben megszerzett érdemjegye, amik beletartoznak a ZV anyagába? Kicsit összezavarodtam a TVSZ olvasása közben, mert ott záróvizsgás tárgyakat ír, és elvileg a ZV tényleg két, de amúgy nem létező tárgyra oszlik...
2019. jún. 9. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mind a kettő beleszámít, meghatározott súly szerint. Erre a TVSZ-ben van egy képlet, a diploma minősítésére.
2019. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most rákerestem neked, oklevéleredménynek hívják.


96.old 160-as paragrafus:


[link]

2019. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt a rész olvastam. Szóval akkor:

- TÁ: a félévekben kapott érdemjegyek csak ide tartoznak.

- ZT: a záróvizsgán elért eredmény tartozik ide.

Hát elég hülye megnevezés szerintem, a ZV-t egy vizsgának tekintjük, és nem Neptunban felvehető tárgynak...

2019. jún. 10. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!