Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit szóltok rá, ha fikázzák a...

Mit szóltok rá, ha fikázzák a sulit ahol végeztetek?

Figyelt kérdés
Én az nyf-en végeztem 2008-ban és unalmas már, hogy akárkivel beszélek, csak legyint egyet hogy tanárképző meg minden, mikor elég nehéz szakpáron voltam, és a szakirányom sem volt könnyű ja és elvégeztem négy év alatt ráadásul. szal ti hogy kezelitek LE ezeket a nagyokosokat?
2010. júl. 5. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
diplomát már nem becsülik mivel majdnem mindenki szerezhet, akinek van egy csöpp esze, vagy van pénze a tandíjra... sajna elcseszték ezt a rendszert is.
2010. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat eleg rosszul esik, en a Szolnoki Foiskolara jartam, hat azt is szoktak fikazni...pedig az sem volt olyan egyszeru, a mikroval, makroval, sok matekkal, es nem mindegy persze, milyen eredmennyel vegzi el az ember. En nem bukdacsoltam, nem kettesekkel mentem at...De mar nem erdekel ha vki lenezni, az is diploma, ugyanugy elfogadjak munkahoz, tovabbtanulashoz...
2010. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze! Én nem is arra mondtam, hogy nem fogadnák el, hanem aki odajárt és hallott róla igazakat az ha kimondom hogy milyen szakon voltam elismeréssel hümmög, aki meg azt sem tudja mi azaz index az meg fikáz. Vagy ugye az, aki egyetemre jár, járt mert hát ugye az egy külön kaszt.:P
2010. júl. 5. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, nagyokosokra csak tényekkel lehet hatni: nézz utána különféle mutatóknak, pl. hányan jártak arra a szakra korábban és most, milyen átlageredménnyel végeztek, hogyan változtak a ponthatárok. A javuló tendencia meggyőzi őket, ha elég intelligensek hozzá.

Még a kilencvenes években felvételiztem az NYF-re, de máshova vettek fel, akkor örültem neki, de utána azt tapasztaltam, hogy az NYF-en igencsak javult a színvonal.

2010. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen de bizta nem ül a net elé megnézni ha mondanám nekik, jobb hinni a bulizós haver szavának meg azoknak akik életükbe nem jártak még főiskola területén sem, ( mert nem tudnának leparkolni a kombájnnal) :D szóval érted. Csak szeretem meggyőzni az embereket tudni, de ezeknek mondhatja az ember.
2010. júl. 7. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!